NEmoksliukams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Misės rašalo dėmės. :|

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Missy.
Pradedantysis
Pradedantysis
Missy.


Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2008-04-23

Misės rašalo dėmės. :| Empty
RašytiTemos pavadinimas: Misės rašalo dėmės. :|   Misės rašalo dėmės. :| I_icon_minitimeSk. 04 27, 2008 4:09 pm

Iš manęs nekokia rašytoja, tad labai nesibjaurėkite:
I Dalis.

Leila paprasta mokinė kuriai yra 12 metų. Ji turi labai daug draugų tačiau neturi nei vieno tikro.
Vieną gražią dieną Leila parašė savo draugei SMS:
- Heey. Ar nenori išeiti į kiemą juk toks gražus oras.
Po kelių minučių gavo atsakymą:
- Nepyk, bet negaliu. Aš sergu ..
Leila nežinojo ką dar pasikviesti mat teturėjo tik tos draugės telefono numerį. Ji nusprendė nueiti pas savo kitą draugę vardu Inga. Inga jau buvo kieme ir pamačiusi, kad ateina Leila iškart nubėgo pasislėpti. Leila pakilo liftu į 7 aukštą kur gyveno Inga. Paskambinusi į duris pamatė Ingos sesę. Leila paklausė:
- Sveika. O Inga namie?
Ingos sesė Airida atsakė:
- Ne. Ji kažkur kieme su kitomis mergaitėmis.
Su šiais žodžiais Airida uždarė duris.
Leila nusiminusi jau pėdino namo, bet prie parduotuvės pamatė savo „sergančią“ draugę su Inga ir dar keliomis merginomis. Jos prašė kažkokio senuko, kad joms kažko nupirktų. Leila pasislepė už medžio nenorėdama, kad ją pamatytų.

{Tęsinys soon}
Atgal į viršų Go down
Missy.
Pradedantysis
Pradedantysis
Missy.


Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2008-04-23

Misės rašalo dėmės. :| Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Misės rašalo dėmės. :|   Misės rašalo dėmės. :| I_icon_minitimeSk. 04 27, 2008 4:47 pm

II Dalis.

Po kelių sekundžių senukas jos draugėm padavė sidro ir cigarečių. Leila negalėjo patikėti savo akimis. Juk jos nemeluotų savo draugei ... Su abejonėmis Leila išėjo namo, stengdamasi, kad jos nepamatytų JOS. Grįžusi namo Leila drebančiomis rankomis pasiemė mobilų telefoną ir rašė savo „sergančiajai‘ draugei kurios vardas buvo Simona.:
- Melage tu .. nesergi tik apsimetinėji. Nu ir tegu supūk tu su savom cigaretėm ir t.t.
Staiga Leila išgirdo durų skambutį. Ji tyliai prisėlino prie durų ir pažiūrėjo pro akutę. Ten stovėjo Simona, Inga ir dar kelios merginos kurių vardų ji nežinojo. Iš už durų ji paklausė drebančiu balsu:
- Ko jums reikia.??
Išgirdo atsakymą iš Simonos:
- Nu sorry, aš nenorėjau meluoti, bet taip jau gavosi .. Atidaryk ..
Truputį pravėrusi duris Leila išsigando. Prieš ją išdygo kažkokie patsanai ir pradėjo jai grąsinti peiliu. Šalią jų pamatė Simoną. Ši tarė:
- Vyrukai, nereikia taip smarkiai. Viską galim išsiaiškinti be peilių.
Leila pradėjo verkti:
- Ko tau reikia??
- Pasakysiu aiškiai, žiurke. Jeigu tu kam nors prasitarsi, kad mes rūkom ir panašiai nesitikėk išlikti gyva..
Pro ašaras Leila taria:
- Gerai gerai, bet nieko nedarykit man. Prašau...
Simona įsakė patraukti tiems bernams peilius ir jie susikibę nuėjo. Leila uždarė duris ir vos nušliaužė į kambarį. Skambina mamai:
- Mam, man labai bloga kokių vaistų man išgerti??



III Dalis.

- Tik jau nieko negerk. Dar to betrūko..
Leila supykusi metė telefoną į žemę ir pradėjo ieškoti vaistų. Staiga pamatė valerijonų lašelius. Galvoja: Ne..
Staiga prisiminė, kad ji dar turi maišelį narkotikų (Leila ankščiau buvo narkomanė, bet išsikrapštė iš to) .. Kažkas ją apsėdo, kad ji vėl pradėjo juos vartoti. Ji tik ir manė, kad narkotikai sugebės jai padėti užsimiršti šiandienos įvykius. Tačiau nuo narkotikų jai apsvaigo galva ir ji nualpo. Leilos mama grįžusi namo rado nualpusią savo dukterį. Ji baisiai persigando ir paskambino greitajai.
Leila atsibudo ligoninėje labai silpna ir pamatė prie savęs mamą.
- Mam... Kur aš esu??

{Tęsinys soon}
Atgal į viršų Go down
Gretencia
Ketvirtokas
Ketvirtokas
Gretencia


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-03-05

Misės rašalo dėmės. :| Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Misės rašalo dėmės. :|   Misės rašalo dėmės. :| I_icon_minitimePen. 05 09, 2008 10:59 pm

Tikrai labai graziai kuri Misės rašalo dėmės. :| 22953
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Misės rašalo dėmės. :| Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Misės rašalo dėmės. :|   Misės rašalo dėmės. :| I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Misės rašalo dėmės. :|
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
NEmoksliukams :: Kūryba :: Literatūrinė kūryba-
Pereiti į: