NEmoksliukams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 laurytes pasvačiojimai

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Laurynuke
(administratorė)
Laurynuke


Pranešimų skaičius : 183
Join date : 2008-02-27

laurytes pasvačiojimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: laurytes pasvačiojimai   laurytes pasvačiojimai I_icon_minitimeTr. 03 12, 2008 4:23 pm

na tiuosi jums patiks
Atgal į viršų Go down
https://nemoksliukas.forumlt.com
Laurynuke
(administratorė)
Laurynuke


Pranešimų skaičius : 183
Join date : 2008-02-27

laurytes pasvačiojimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laurytes pasvačiojimai   laurytes pasvačiojimai I_icon_minitimeKv. 03 13, 2008 2:59 pm

Karta kai aš ėjau gatve ir pamačiau kaip vyresni berniukai siūlo vienam mano draugui cigarečiu sustojau, ir nusčiuvau norėjau pamatyti kas nutiks vėliau. Aš tiesiog degiau pykčiu, norėjau prieiti prieju ir išmušti jiems iš rankų rukalus, bet labai byjojau. Sustingau ir laukiau kol mano draugas jiems ka nors atsakys, bet js ilgai tylejo kol pagaliau pratarė:
-kam man tu cigarečių juk aš jau senai rūkau.
-na jaigu tu senai rūkai tai įrodyk užtrauk dūma su mumis.- vargšas Tadas turėjo rūkyti su jais gal iš baimes, o gal iš norėjimo pasirodyti jis su jais sutiko nors aš visada maniau,kad jis tikrai turi valią. Staiga išgirdau draugo mamos balsą ji kvietę ji namo pavalgyti. Tadas greit numetė cigarete ir nubėgo. Nežinau ar jis mane pastebėjo ar ne, bet vis tiek dar labai jaudinausi.




[b]teisnys kitoje seryjoje laurytes pasvačiojimai 649432[b]
Atgal į viršų Go down
https://nemoksliukas.forumlt.com
myl
Guminukas(Administratorė)
Guminukas(Administratorė)
myl


Pranešimų skaičius : 107
Join date : 2008-02-28

laurytes pasvačiojimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laurytes pasvačiojimai   laurytes pasvačiojimai I_icon_minitimeAntr. 04 22, 2008 1:00 pm

Įdomu,noriu dar. laurytes pasvačiojimai 649432
Atgal į viršų Go down
Lilė.
Pradedantysis
Pradedantysis
Lilė.


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2008-04-23

laurytes pasvačiojimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laurytes pasvačiojimai   laurytes pasvačiojimai I_icon_minitimeTr. 04 23, 2008 8:17 pm

Daug klaidų gramatine prasme.
Atgal į viršų Go down
Laurynuke
(administratorė)
Laurynuke


Pranešimų skaičius : 183
Join date : 2008-02-27

laurytes pasvačiojimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laurytes pasvačiojimai   laurytes pasvačiojimai I_icon_minitimeTr. 04 23, 2008 8:23 pm

žinau rasiu visai ne i tema nei gramatine nei literaturine prasme laurytes pasvačiojimai 990129
Atgal į viršų Go down
https://nemoksliukas.forumlt.com
Gretencia
Ketvirtokas
Ketvirtokas
Gretencia


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-03-05

laurytes pasvačiojimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laurytes pasvačiojimai   laurytes pasvačiojimai I_icon_minitimePen. 04 25, 2008 9:30 pm

Patiko ir laukiu dar... laurytes pasvačiojimai 158602
Atgal į viršų Go down
Laurynuke
(administratorė)
Laurynuke


Pranešimų skaičius : 183
Join date : 2008-02-27

laurytes pasvačiojimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laurytes pasvačiojimai   laurytes pasvačiojimai I_icon_minitimeSk. 04 27, 2008 2:46 pm

parasysiu kaip istikruju man patinka o ne nesamones svaiciosiu laurytes pasvačiojimai 22953
Atgal į viršų Go down
https://nemoksliukas.forumlt.com
Laurynuke
(administratorė)
Laurynuke


Pranešimų skaičius : 183
Join date : 2008-02-27

laurytes pasvačiojimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laurytes pasvačiojimai   laurytes pasvačiojimai I_icon_minitimeSk. 04 27, 2008 3:11 pm

Tyla

Karta gyveno mergaite vardu Miglė. Ji labai dažnai vergdavo ir niekas nežinodavo kodėl.
Štai ir viena vasaros popietę atsitiko tas pats ji pradėjo verkti ir vėl niekas nežinojo kodėl, juk prieš akimirka Miglė bėgiojo linksma. Ji apsiverkusi nubego į savo kambarį ir užsirakino duris. Apsikabinusi meškiuka ji liejo ašaras
-Kodėl ir vel tai turėjo nutikti:- graudžei verkė Miglė.
-Kodėl:- ji vis kartojo.
Bet niekam nebuvo įdomu apieka ji šneka, niekam jau nerūpėjo jos ašaros. Visi jau buvo pripratę nekreipti į tai nei menkiausio dėmesio. Miglė galėjo trankytis ,svaičioti didžiausias nesamones niekam tai nerūpėjo. Kai pagaliau miglė išėjo iš savo kambario sevečiai jau bujo išsiskirstę...
Atgal į viršų Go down
https://nemoksliukas.forumlt.com
RuTi
Pirmokas
Pirmokas
RuTi


Pranešimų skaičius : 40
Join date : 2008-02-27

laurytes pasvačiojimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laurytes pasvačiojimai   laurytes pasvačiojimai I_icon_minitimePir. 04 28, 2008 6:35 pm

Nepatinka man tos klaidos. Šiaip būtų nieko jeigu ne jos...
Atgal į viršų Go down
Gretencia
Ketvirtokas
Ketvirtokas
Gretencia


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-03-05

laurytes pasvačiojimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laurytes pasvačiojimai   laurytes pasvačiojimai I_icon_minitimePen. 05 09, 2008 10:58 pm

Vaje,kiek klaidu...
Bet neblogai...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





laurytes pasvačiojimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laurytes pasvačiojimai   laurytes pasvačiojimai I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
laurytes pasvačiojimai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» laurytes foto
» laurytes avataru galerija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
NEmoksliukams :: Kūryba :: Literatūrinė kūryba-
Pereiti į: